Show TV canlı izle! Show TV yayın akışı - 7 Aralık 2020 Pazartesi

7 Aralık 2020 Pazartesi Show TV yayın akışı ve detayları haberimizde. Show TV'de bugün Çukur 106. Yeni Bölüm ekrana gelecek. Bu dizinin hemen ardından Arıza Dizisi Tekrarı yer alacak. İşte merak ettiğiniz 7 Aralık 2020 Pazartesi tarihli Show TV yayın akışı ve detayları.

Genel 07.12.2020, 10:46
Show TV canlı izle! Show TV yayın akışı - 7 Aralık 2020 Pazartesi
banner230

7 Aralık 2020 Pazartesi Show TV yayın akışı ve detayları haberimizde. Show TV'de bugün Çukur 106. Yeni Bölüm ekrana gelecek. Bu dizinin hemen ardından Arıza Dizisi Tekrarı yer alacak. İşte merak ettiğiniz 7 Aralık 2020 Pazartesi tarihli  Show TV yayın akışı ve detayları.

Show TV yayın akışı - 7 Aralık 2020 Pazartesi

08:00 Kendine İyi BakYeni Bölüm
09:45 Dr. Ender Saraç ile Sağlıklı GünlerCanlı
11:30 Yeni GelinTekrar
12:45 Turgay Başyayla İle Lezzet YolculuğuTekrar
15:15 Didem Arslan Yılmaz'la VazgeçmeCanlı
18:45 Show Ana HaberCanlı
20:00 ÇukurYeni Bölüm
00:15 RamoTekrar
03:00 ArızaTekrar
05:15 Didem Arslan Yılmaz'la VazgeçmeTekrar

...

SHOW TV CANLI İZLE

Çukur'un 106. Bölümünde neler olacak?

Çağatay’ın kurduğu tuzakla Koçovalılar’a büyük bir ateş düşecek ve Selim, Yamaç’ın kucağında son nefesini verecek.

Cumali’yi büyük bir çıkmaza sokan Çağatay, Cengiz ve Ogeday’a büyük bir darbe indirmek üzereyken Yamaç’ın oyununa gelecek.

Koçovalı ailesi Selim’in ölümüyle derinden sarsılırken Akın babasının acısıyla saldırıya geçecek. Koçovalılar kaybettikleri oğullarının yasını tutarken Çukur onları yalnız bırakmayacak ve Selim’in cenazesinde duygu yüklü anlar yaşanacak. Ogeday’ın geri dönmesi ile bir anda elindeki büyük kozu kaybeden Çağatay ise kendisini Cengiz’in hedef tahtasında bulurken, işleri lehine çevirmenin yollarını arayacak. Koçovalı ailesi Selim’in kaybıyla yüzleşmeye çalışırken abisinin intikamını almaya yemin eden Yamaç, Cengiz’e hiç beklemediği bir darbe indirecek.

Yamaç ve Cumali İdris’in ölümü üzerine ilk defa gerçek bir yüzleşme yaşayacak. Yamaç, Cumali’nin Çağatay’a kaptırdığı tapuları öğrendiğinde harekete geçip sürpriz bir isimle iş birliği yapacak. Büyük bir kararın eşiğinde olan Selim, tüm dengeleri değiştirecek bir yola girmek üzereyken herkesi şok edecek bir sürprizle karşılaşacak.

Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek.

Cengiz Erdenet’e büyük bir rest çeken Yamaç’ın bir sonraki hamlesi heyecanla beklenecek. Cengiz ve Çağatay Yamaç’ı yıldırmak için ellerinden geleni yaparken Yamaç’ın önceden kurduğu bir planla işler bekledikleri gibi gitmeyecek. Çağatay, Yamaç cephesinde kaybederken Cumali’ye karşı mücadelesinde elindeki büyük kozları kullanarak Çukur’a büyük bir tehdit savuracak. Yamaç’ın eve dönüşüyle duygusal anlar yaşanırken, içlerinden birinin sonunun giderek yaklaştığını kimse fark etmeyecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@