banner271

Şarkışla Belediyespor'dan Pektaş ve Oğuz'a ziyaret

SİVAS (AA) - Şarkışla Belediyespor'da teknik ekip ve futbolcular, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz’u ziyaret etti.Teknik Direktör Ahad Kömürlüoğlu, yardımcıları Murat Tulumcu, Muhammed Rıza Kurt,...

Şarkışla Belediyespor'dan Pektaş ve Oğuz'a ziyaret
banner230

SİVAS (AA) - Şarkışla Belediyespor'da teknik ekip ve futbolcular, Şarkışla Kaymakamı Akif Pektaş ve Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz’u ziyaret etti.

Teknik Direktör Ahad Kömürlüoğlu, yardımcıları Murat Tulumcu, Muhammed Rıza Kurt, takımın genel koordinatörü Hayri Solmaz ve futbolcular ilk olarak Kaymakam Pektaş'a makamında ziyarette bulundu.

Teknik heyet ve futbolcular, şampiyonluk halinde verdiği bir haftalık Antalya tatili sözünü yerine getiren Pektaş'a forma hediye etti.

Her zaman takımın yanında olacağını belirten Pektaş, teknik ekip ve futbolculara, Bölgesel Amatör Lig'de de başarılar diledi. Pektaş, buradan gelecek şampiyonluk için de Kıbrıs tatili sözü verdi.

Daha sonra Belediye Başkanı Oğuz’u makamında ziyaret eden teknik heyet ve futbolcular, destekleri dolayısıyla Oğuz’a forma hediye etti.

Başkan Oğuz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Her zaman yanınızdayım, geçen sezon şampiyonluğu tattırdınız, bu yıl da aynı tadı yaşatacağınızdan endişem yok." dedi.

Kömürlüoğlu da hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi.

YORUM EKLE