Recep Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım Konya Mitingi Canlı İzle

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı miting, 14 Nisan 2017 Cuma günü saat 14'de Kılıçarslan Şehir Meydanı'nda yapılacaktır.

Genel 14.04.2017, 01:25 17.04.2017, 17:27
Recep Tayyip Erdoğan ve Binali Yıldırım Konya Mitingi Canlı İzle

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım 14 Nisan Cuma günü Konya’ya gelecek.Referanduma artık sayılı günler kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da referandumdan 2 gün önce 14 Nisan Salı günü Konyalılar ile buluşacak.

Konya’ya olan sevgisini her fırsatta dile getiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 16 Nisan’da gerçekleştirilecek referandumdan iki gün önce yine Konya’ya gelecek. Erdoğan’a Başbakan Binali Yıldırım da eşlik ederken Konya’da ev sahipliğini ise Eski Başbakan ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu yapacak.

Konyalılar ise Erdoğan’ı büyük bir heyecan ile karşılamayı bekliyor. Bu kapsamda hazırlıklar ise son sürat devam ediyor. Erdoğan’ın ‘Evet’ mitingine rekor düzeyde katılım olması beklenirken, AK Parti Konya İl Teşkilatı da çalışmalarını sürdürüyor.

Erdoğan 14 Nisan Cuma günü Saat 14’de Kılıçarslan Şehir Meydanın’da halka seslenecek. Tüm Konyalılar ise bu mitinge davet edilirken şehrin dört bir yanı da Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım posterleri ile süslendi.

CANLI YAYIN SAAT 14.00 DA BAŞLAYACAKTIR.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@