Parfümeriden 2,5 milyon liralık kaçak ürün çıktı

- Ankara polisi, bir parfümeriye düzenlediği operasyonda, aralarında kaçak tütün ürünleri ile cinsel içerikli hap ve jellerin de bulunduğu 52 bin 39 parça kaçak ürün ele geçirdi - Olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı

Parfümeriden 2,5 milyon liralık kaçak ürün çıktı
banner230

ANKARA (AA) - Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadele ekipleri, parfümeri olarak faaliyet gösteren bir iş yerine düzenlediği operasyonda, aralarında tütün ürünleri ile cinsel içerikli hap ve jellerin de bulunduğu 52 bin 39 parça kaçak ürün ele geçirdi.

Çankaya ilçesi Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde parfümeri olarak faaliyet gösteren bir iş yerinde kaçak ürün ticareti yapıldığı istihbaratını alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçları ile Mücadele Şubesi ekipleri, iş yerine operasyon düzenledi.

İş yerinin depo olarak kullanılan kısmında yapılan aramada, 13 bin 940 kaçak sigara, 11 elektronik sigara kiti, 600 elektronik sigara likiti, 2 bin 711 paket pipo tütünü, 20 bin 59 puro, 2 bin 402 şişe parfüm, 12 bin 151 cinsel içerikli hap ve jel olmak üzere toplam 52 bin 39 parça kaçak ürün ele geçirildi.

Operasyonda yaklanan malzemenin piyasa değerinin 2,5 milyon lira olduğu öğrenilirken olayla ilgili iki kişi gözaltına alındı.


YORUM EKLE