(Özel Haber) 145 Kiloluk Kabak Görenleri Şaşkına Çeviriyor...

Bursa’da bir pazar alanında satışa sunulan 145 kiloluk kabak görenleri hayrete düşürüyor.Merkez Nilüfer ilçesinde bir pazarcı esnafının satışa sunduğu 145 kiloluk dev kabak, pazarın ilgi odağı oldu. Vatandaşlar kabak ile fotoğraf çektirmekten...

(Özel Haber) 145 Kiloluk Kabak Görenleri Şaşkına Çeviriyor...
banner230
Bursa’da bir pazar alanında satışa sunulan 145 kiloluk kabak görenleri hayrete düşürüyor.
Merkez Nilüfer ilçesinde bir pazarcı esnafının satışa sunduğu 145 kiloluk dev kabak, pazarın ilgi odağı oldu. Vatandaşlar kabak ile fotoğraf çektirmekten geri kalmazken, çocukların ise kabağın üzerine çıkıp poz vermesi dikkat çekti. Gözlerine inanamayanlar kabağa yaklaşarak gerçek olup olmadığını eliyle kontrol etti.
Dev kabağı görenlerin tezgahın başında uzun süre kaldığını belirten Azim Aksu, “Bu kabaklar Adapazarı Akyazı ilçesinden geliyor. Bu kabaklar Amerikan tohumu bal kabağıdır. Bunlar normalde yurtdışına gidiyor. Biz de "milletimiz görsün" diye buraya getirdik. Kabakların üzerine Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’in isimleri var. Ben o kabakları onlara hediye edeceğim. Bu kabakları oteller veya büyük restorasyonlar süs amacı ile kullanmak için alıyor. Bu kabakların fiyatı 500 ile 750 lira arasında değişiyor” dedi.
YORUM EKLE