Kırşehir TSO'dan mesleki yeterlilik ve belgelendirme sınavı

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından mesleki yeterlilik ve belgelendirme sınavı yapıldı. TSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Mesleki Yeterlilik Belgelendirme...

Genel 09.08.2019, 16:30
Kırşehir TSO'dan mesleki yeterlilik ve belgelendirme sınavı
banner230

KIRŞEHİR (AA) - Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) tarafından mesleki yeterlilik ve belgelendirme sınavı yapıldı.

TSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Merkezi (MEYBEM) tarafından Kırşehir'de ikinci el araç alım satımı mesleki yeterlilik belgelendirme sınavı gerçekleştirildi.

Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi'nde özel bir işletmenin konferans salonunda Kırşehir TSO'nun gözetiminde yapılan sınava ikinci el araç alım satım yapan firma sahipleri ve satış görevlileri ilgi gösterdi.

Kent genelinde 47 aday "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu Seviye 5" ve satış personeli için de "Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Danışmanı Seviye 4" branşlarındaki sınavlara girerek, teorik ve pratik alanda ter döktü.

Başarılı olan firma sahipleri ve satış personelinin yeterlilik belgesi alacağı, kazananların Kırşehir TSO tarafından açıklanacağı ifade edildi.

Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 13 Aralık 2019
İmsak 06:15
Güneş 07:44
Öğle 12:40
İkindi 15:07
Akşam 17:27
Yatsı 18:50

Gelişmelerden Haberdar Olun

@