Gazi Ve Şehit Çocuklarından Gazilere Vefa Ziyareti

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan şehit ve gazi çocukları, gazilerle buluştu.KYK Ankara İl Müdürlüğü ve Türkiye Gaziler Vakfı işbirliği ile Enerji Bakanlığı Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı...

Gazi Ve Şehit Çocuklarından Gazilere Vefa Ziyareti
banner230
Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Ankara İl Müdürlüğüne bağlı yurtlarda kalan şehit ve gazi çocukları, gazilerle buluştu.
KYK Ankara İl Müdürlüğü ve Türkiye Gaziler Vakfı işbirliği ile Enerji Bakanlığı Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltı programına Kore Gazileri, Kıbrıs Gazileri, Güneydoğu Gazileri ile KYK Ankara yurtlarında kalan gazi ve şehit çocukları katıldı.
Kahvaltının ardından Cebeci Askeri Şehitliği ziyaret edildi, şehitler için dualar okundu. Programda konuşan KYK Ankara İl Müdürü Ferhat Türkoğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ve KYK Genel Müdürü Sinan Aksu’nun desteği ile bu tür sosyal projelerle gençleri bir araya getirmeye devam edeceklerini belirterek, “Siz bu vatan için verilebilecek en değerli şeyleri verdiniz. Biz de sizin için ne yapsak azdır. Kredi ve Yurtlar Kurumu her zaman sizin yanınızda olmaya devam edecektir” dedi.
Böyle bir program düzenlendiği için çok mutlu olduklarını belirten şehit ve gazi çocukları, kendilerini özel hissettiklerini ifade etti.
YORUM EKLE