29 Haziran 2015 Pazartesi 12:24
Ekap İhale Arama ve Girişi
banner230


 

Ekap ihale arama ve ekap girişi sistemi devlet kurumlarından ihale almak isteyen şahız veya şirketlerin online olarak kullanmış oldukları sistem olarak tanımlanabilir. Devlet kurumları, taşınır veya taşınmaz mallara yönelik ihtiyaçlarını belirlerken ihale usulü ile işlerin yerine getirilmesini sağlarlar.

Şirketler de Tüm bilgilerini EKAP girişi sistemine ekleyerek kendilerine uygun olan ihaleler konusunda tekliflerini sunarlar veya açık artırıma gidebilirler. Elektronik ortamda yapılmakta olan bu tür ihale yöntemleri ile daha şeffaf bir uygulamadan bahsetmek mümkündür. Bu anlamda sorgulahesapla.com sitesi olarak kullanıcılarımız için Ekap girişi linkinden sisteme girmeleri için aşağıdaki linki kullanmalarını öneriyoruz.

Ekap giriş nasıl yapılır

 

Ekap üye girişi gerçekleştiren şirketlerin bu aşamadan sonra yapmaları gereken şey ekap ihale arama sekmesine geçerek kendi şirket yapılarını göz önünde bulundurarak sektörlerine uygun olacak şekilde ihaleleri incelemeleridir. Milli Eğitim, Maliye, İçişleri, Tarım, Gençlik ve Spor Bakanlığına kadar birçok bakanlık ve bu bakanlıklara bağlı kurumlar ihalelerini elektronik olarak gerçekleştirme yolunu seçtikleri için şirketlerin güncel olarak Ekap ihale arama sekmesine giriş yaparak ihaleleri incelemeleri gerekmektedir. Aşağıdaki linkimizden İhale girişi yapabilirsiniz.

Ekap İhale Arama Sayfası

 

Kaynak Site: Sorgulahesapla.com