Büyükşehir Belediyesi,tıkanan Yağmur Kanallarını Temizliyor

Türkbeleni etrafında kış mevsimine hazırlık amacıyla budama ve temizlik çalışması yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Hizmet Birimi tarafından fark edilen yağmur suyu kanalı temizleniyor.Türkbeleni’nin etrafında çepeçevre...

Büyükşehir Belediyesi,tıkanan Yağmur Kanallarını Temizliyor
banner230
Türkbeleni etrafında kış mevsimine hazırlık amacıyla budama ve temizlik çalışması yapan Antalya Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Hizmet Birimi tarafından fark edilen yağmur suyu kanalı temizleniyor.
Türkbeleni’nin etrafında çepeçevre uzanan ve içerisi çöp atıkları ve toprakla dolduğu için işlevini yerine getiremeyen yağmur suyu kanalı Büyükşehir belediyesi ekipleri tarafından temizleniyor. Ekipler, yıllardır temizlenmeyen ve neredeyse kaybolmuş yağmur suyu kanalının tekrar faaliyete geçmesi için 3 mini ekskavatör ve iki kamyon ile çalışmalar yapıyor.
Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, yağmur suyu kanallarının temizlenerek yeniden işlevini kazanmasıyla şiddetli yağışlarda Türkbeleni’nden Demokrasi Bulvarına akan sel sularının engelleneceğini ve taşkınların önüne geçileceğini dile getirdiler.
YORUM EKLE