Bayrama en çok onlar sevindi

Tekirdağ Sahil Dolgu alanda bulunan lunapark, Ramazan Bayramı’nda eğlence ve heyecan isteyen çocuklarla doldu taştı.Tekirdağ’da Bayram harçlıklarını alan çocuklar, aileleri ile birlikte Sahil Dolgu alanda bulunan lunaparka akın ederek gece...

Bayrama en çok onlar sevindi
banner230
Tekirdağ Sahil Dolgu alanda bulunan lunapark, Ramazan Bayramı’nda eğlence ve heyecan isteyen çocuklarla doldu taştı.
Tekirdağ’da Bayram harçlıklarını alan çocuklar, aileleri ile birlikte Sahil Dolgu alanda bulunan lunaparka akın ederek gece saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. Bayram tatilinde eğlenceli ve heyecanlı aktiviteler isteyen çocuklar doyasıya eğlendi. Genç vatandaşlar, gondollara binerek eğlenmenin tadını çıkarırken, yaşça küçükler ise ailelerinin gözetiminde atlı karınca ve trene binerek eğlendi.
“Onlara kalsa sabaha kadar eğlenecekler”
Bayram tatilini fırsat bilip burada eğlenmeye geldiklerini belirten vatandaşlar, “Uzun zamandır böyle eğlenmemiştik. Gündüzleri çok sıcak oluyor o nedenle akşam geliyoruz. Ama çocuklar buradan ayrılmak istemiyorlar onlara kalsa sabaha kadar eğlenecekler. O nedenle bazen gece geç saatlere kadar kalmak zorunda kalıyoruz. Ama genel olarak Bayram tatili çok iyi geldi” diye konuştular.
YORUM EKLE