Başbakan Binali Yıldırım Yalova'da - CANLI İZLE

Başbakan Binali Yıldırım, Yalova'da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitingde halka hitap edecek

Genel 12.03.2017, 12:14 12.03.2017, 13:14
Başbakan Binali Yıldırım Yalova'da - CANLI İZLE

Başbakan Binali Yıldırım, Yalova Valiliğini ziyaret edecek, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenecek mitingde 14.30 da halka hitap edecek.

Yıldırım, saat 16.00'da İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu Gemlik-Bursa kesimi açılış törenine ve saat 17.00'de Bursa Gökdere Meydanı'nda mitinge katılacak.

Miting Başladığında aşağıdaki canlı yayın aktif olacaktır...

 AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım'ın 12 Mart Pazar günü Yalova’da miting gerçekleştireceğini bildirdi.

Başkan Öztabak, yaptığı yazılı açıklamada, Başbakan Binali Yıldırım'ın katılacağı miting ile ilgili bilgi verdi.AK Parti'nin Yalova'da düzenlediği bütün mitinglerinin coşku ve heyecanla geçtiğini dile getiren Öztabak, şunları kaydetti:

"Başbakanımız Binali Yıldırım, 12 Mart Pazar günü saat 14.30'da 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda Yalova’da halkımıza seslenecektir. Tüm halkımız bu büyük mitingimize davetlidir. AK Parti'nin her mitingi Yalova’da coşku ve heyecan ile geçmiştir. Pazar günü yapacağımız miting de aynı coşku ve heyecan ile geçecektir. Yalova halkı, partimize her dönem büyük bir teveccüh göstermiş, gerek seçimlerde gerekse referandumlarda partimize güven duymuş ve bunu sandığa da yansıtmıştır. Tüm Yalovalıları mitinge bekliyoruz."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@