ATV canlı izle! Diziler Atv yayın akışı - 12 Kasım 2020 Perşembe

12 Kasım 2020 Perşembe ATV yayın akışı ve detayları haberimizde. ATV'de bugün Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm ekrana gelecek. Bu dizinin hemen ardından Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru yer alacak. İşte merak ettiğiniz 12 Kasım 2020 Perşembe tarihli ATV yayın akışı ve detayları.

Genel 12.11.2020, 00:35 12.11.2020, 00:35
ATV canlı izle! Diziler Atv yayın akışı - 12 Kasım 2020 Perşembe

12 Kasım 2020 Perşembe ATV yayın akışı ve detayları haberimizde. ATV'de bugün Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm ekrana gelecek. Bu dizinin hemen ardından Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru yer alacak. İşte merak ettiğiniz  12 Kasım 2020 Perşembe tarihli  ATV yayın akışı ve detayları.


ATV Canlı Yayın İzle

ATV YAYIN AKIŞI 12 Kasım 2020

08: 00  Kahvaltı Haberleri Haber
10: 00  Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00  atv Gün Ortası Haber

14: 00  Beni Bırakma
16: 20  Esra Erol'da 194.Bölüm - Eğlence
19: 00  atv Ana Haber Haber
20: 00 Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm
00: 20 Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru
01: 35 Kırgın Çiçekler
04:20 Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm


Bir Zamanlar Çukurova 72. Bölüm Yeni Bölümde Neler Olacak?

"Bazı hikayeler vardır, sen bitti dediğinde başlar."

SEVDA NEDEN TUTUKLANDI?

Tüm Çukurova tabutunun başında Hünkar'a hakkını helal eder. Tam o sırada camiye giren Sevda da tabutun başına yürümeye kalkar ama Züleyha onu durdurup, yanına alır.Demir ve Çukurovalılar şaşkın, konaktakiler ise kızgın halde Sevda'ya bakarlarken, avluya bir de jandarma gelecektir!

ARTIK HERKES BİRAZ EKSİK! ÇUKUROVA'DA HÜNKAR YOK!

Hünkar'ın cenazesi gözyaşları içinde camiden mezarlığa taşınır. Herkes kendi Hünkar'ı için ağıt yakmaktadır. Hünkar'ın kaderlerini değiştirip, aynı hikayeye dahil ettiği herkes ilk kez aynı hüzünde bir araya gelir! Demir hayattaki en büyük desteğini, gücünü yitirmenin, Fekeli kalbinin yarısını toprağa vermenin hüznündedir. Son günlerde yaptıklarıyla, gidişi Züleyha'ya da ikinci kez annesini kaybetmenin acısını yaşatmaktadır. Yılmaz bile şaşkın ve üzgündür. Eve gelen giden bitmez, dualar okunup, helvalar dağıtılırken Haminne kendi dünyasında kızının huzurunun peşine düşecektir. Haminne artık, Hünkar'ın evladı Züleyha'ya emanettir.

ZÜLEYHA KATİLİN PEŞİNDE!

Demir ve Fekeli, Hünkar'ın katilini bulmak için ant içerken, olaylar kimsenin bugün kadar görmediği bir Züleyha'yı ortaya çıkaracaktır! Sokaklara dökülüp linç yapmaya kalkan Adanalıları, elinde silah ile Züleyha durduracak! Ardından o da Hünkar'ın katilini bulmak için yemin edecektir!

MÜJGAN'I ÇILDIRTAN KAĞITTA NE VAR?

Fekeli konağında da gözyaşları dinmeyen Fekeli'nin hüznü vardır. Ancak Müjgan'ın bulduğu bir belge yine Yılmaz ile onu karşı karşıya getirecektir. Üstelik bu kez olaya Fikret kendisini dahil edecektir. Ancak, kimsenin beklemediği bir şey olur ve Fekeli ilk kez, tüm acısı ile hepsini kendilerine gelmeleri için uyarır!

BEHİCE ŞİMDİ NE PLANLIYOR?

Cenazeye katılan, her durumda Hünkar'ın ölümüne şaşkınlığını dile getiren Behice, kendinden çok emin hayatına devam eder. Müjgan'ı yeniden yanına almanın da bir yolunu bulur. Hiç beklemediği bir yerden suçu karşısına çıkacaktır! Ancak her zamanki gibi, kendi çözümünü üreten Behice, bu kez gözünü iyice karartır! Ama planı ummadığı bir şekilde sonlanacaktır!

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@