Abdi İbrahim'in Genç Yetenek Geliştirme Programı başladı

- Abdi İbrahim'in Genç Yetenek Geliştirme Programı İksir 2018'in başvuruları başladı

Genel 01.02.2018, 11:33
Abdi İbrahim'in Genç Yetenek Geliştirme Programı başladı
banner230

İSTANBUL (AA) - Abdi İbrahim’in Genç Yetenek Geliştirme Programı İksir 2018’in başvuruları başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bu yıl 2'ncisi hayata geçirilen Abdi İbrahim'in Genç Yetenek Geliştirme Programı İksir 2018 ile kariyerinde ilk ve en önemli adımı atacak genç yetenekleri, program sonunda kariyerlerine yön verecek önemli bir deneyim, fırsatlar ve hayatlarının işi bekliyor.

"http://www.toptalent.co/abdi-ibrahim-iksir" adresinden başvuru yapan genç yetenekler, ilk adımda kendilerine gönderilen video sorularını ve devamında yetenek testlerini çözecek.

Değerlendirmelerden sonra yetenekler Abdi İbrahim’de, şirket kültürünü deneyimleyecekleri, yöneticileriyle tanışacakları bir gün geçirecek. Yapılacak yabancı dil testi ve mülakatlardan sonra başarılı olan genç yetenekler önce yarı zamanlı olarak Abdi İbrahim’de çalışmaya başlayacak ve süreci başarıyla tamamlayan adaylara program sonunda iş teklifi yapılacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, Abdi İbrahim İksir programıyla 2017 yılında 12 yeteneğin işe başladığını belirtti.

Programın yeteneklere iş hayatına başlarken ihtiyaç duydukları "İksir"i sunduğunu ifade eden Onel, “Hayatı iyileştirmek, sihirli dönüşümler yaratmak, yeni şeyler denemeyi, cesaret, tutku ve sorumlulukla her gün öğrenmeyi gerektirir. İksir programını bu cesarete ve yeteneğe sahip genç yetenekler için tasarladık.” değerlendirmesinde bulundu.

15 Şubat tarihine kadar başvuruların alınacağı programa, üniversiteden lisans ya da lisansüstü programlarından son 2 yılda mezun olan ya da en geç Haziran 2018’de mezun olacak adaylar başvurabilecek.


Yorumlar (0)
banner287
banner269
kapalı
Namaz Vakti 22 Kasım 2019
İmsak 05:58
Güneş 07:24
Öğle 12:32
İkindi 15:08
Akşam 17:31
Yatsı 18:51

Gelişmelerden Haberdar Olun

@