GKV Özel Okulları Şampiyonluğa Doymuyor

Gaziantep Kolej Vakfı (gkv) Özel Okulları, Şehitkamil Belediyesi Tarafından Düzenlenen Yıldız Erkekler Basketbol Cumhuriyet Kupasını Kazanarak Şampiyonluklarina Bir Yenisini Daha Ekledi.

GKV Özel Okulları Şampiyonluğa Doymuyor
banner230
Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları, Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Basketbol Cumhuriyet kupasını kazanarak şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi.
GKV Ortaokulu Yıldız Erkekler Basketbol takımı, Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası’nda yenilgisiz şampiyon oldu. Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen şampiyonada rakiplerini farklı skorlarla geride bırakan GKV Özel Ortaokulu Yıldız Erkekler Basketbol Takımı açık arayla şampiyon oldu. Turnuvada kendi gurubundaki Adnan A.Ş. Ortaokulu’nu 64-40, Özel Seçkin Ortaokulu’nu 56-23, Tüncay Aykaç Ortaokulu’nu 68-19 gibi farklı skorla yenerek finale yükselen GKV Özel Ortaokulu Yıldız Erkekler Basketbol takımı finalde de Özel Sanko Ortaokulu müsabakasında ise 72-38’lik skor elde etti. GKV Özel Ortaokulu Yıldız Erkekler Basketbol Takımı’nda Efe Karataş, Serdar Özdem, Erdem Yıldız, Turhan Torunoğlu, Berk Cupurbas, Caner Bilgel, Arben Yıldız, Arda Deniz, Suat Savrun, Yiğit Ergün, Hilmi Arslan ve Cesur Söylemez yer aldığı takımı şampiyonaya ise antrenörler Vedat Oğulcan ve Mahmut Şahinler hazırladı. Cumhuriyet Kupasını kazanan takım oyuncuları, sevinçlerini arkadaşları, öğretmenleri ve okul idarecileriyle paylaşırken böyle anlamlı bir kupanın sahibi olmanın kendileri için onur kaynağı olduğunu ifade etti.
Şampiyon ekip şampiyonluk kupalarını 28 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek kupa töreninde alacak.
YORUM EKLE