Büyükerşen ve Kurt en başarılı başkanlar arasında

Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi (AKAM) kendi seçmenine göre en başarılı büyükşehir belediye başkanı ve metropol ilçe belediye başkanını açıkladı.2-8 Temmuz tarihleri arasında yapılan anketin araştırma evrenini 30 il ve bağlı ilçeler...

Büyükerşen ve Kurt en başarılı başkanlar arasında
banner230
Avrasya Kamuoyu Araştırma Merkezi (AKAM) kendi seçmenine göre en başarılı büyükşehir belediye başkanı ve metropol ilçe belediye başkanını açıkladı.
2-8 Temmuz tarihleri arasında yapılan anketin araştırma evrenini 30 il ve bağlı ilçeler oluşturuyor. Yüz yüze mülakat yönetiminin kullanıldığı ankete 8 bin 890 kişi katıldı. Kemal Özkiraz’ın koordinatörlüğünü yaptığı ankete göre Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen en başarılı büyükşehir listesinde 6’ncı sırada yer alırken, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt ise en başarılı metropol ilçe belediye başkanı listesinde 5’inci sırada yer aldı.
Türkiye genelinde kendi seçmenine göre en başarılı 10 Büyükşehir Belediye Başkanı listesinde Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen 6’ncı sırada yer alırken, AK Partili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise ilk sırada yer aldı.
AKAM tarafından hazırlanan ankete göre kendi seçmenine göre en başarılı 10 Metropol İlçe Belediye Başkanı Listesinde ise Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt 5’inci sırada yer aldı. Aynı Ankete göre Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1’inci sırada yer aldı.
YORUM EKLE