Orhan Deligöz : “AK Parti İle Esnafın Yüzü Güldü”

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Oltu ilçesinde devam etti.AK Parti İl Başkanlığı tarafından Oltu ilçesinde düzenlenen mitinge katılan Orhan Deligöz, burada yaptığı konuşmada Oltululardan...

ERZURUM 25.10.2015, 14:14
Orhan Deligöz : “AK Parti İle Esnafın Yüzü Güldü”
banner230
AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Oltu ilçesinde devam etti.
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Oltu ilçesinde düzenlenen mitinge katılan Orhan Deligöz, burada yaptığı konuşmada Oltululardan 1 Kasım seçimlerinde destek istedi. Oltu Motorlu Taşıtlar Kooperatifini ve esnafı ziyaret eden Orhan Deligöz, istek ve temennilerini dinledi, Esnafa yönelik AK Parti seçim beyannamesinde yer alan vaatleri sıraladı.
ESNAF ÇİFTÇİ RAHATLAYACAK
Esnafa düşük faizli kredi uygulaması süreceğini belirten Orhan Deligöz, “Ayrıca 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteği verilecek. KOBİ’lerin finansmana erişimini artırmak amacıyla taşınırların teminat olarak kullanılmasının önündeki engeller tümüyle kaldırılacak” dedi
Seçim gezisine Oltu’nun köylerini ziyaret ederek devam eden Orhan Deligöz, vatandaşların istek ve temennilerini dinledi, çiftçiye yönelik destekleri anlatıp yem ve gübre de KDV’nin kaldırıldığını çiftçinin rahatlayacağını söyleyerek hizmetlerin devam edeceğini belirtti.
Deligöz, “Yemde ve gübrede KDV’yi kaldırıyoruz. Genç çiftçilerimize proje karşılığı 30 bin liraya kadar karşılıksız destek vereceğiz. Arazilerini birleştirmek suretiyle büyük ölçekte tarım oluşturan üreticilerimize destek sağlayacağız. Basınçlı sulama sistemini yaygınlaştıracağız. 2019’a kadar 10 milyar araziyi tarıma elverişli hale getireceğiz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
Namaz Vakti 15 Kasım 2019
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:31
İkindi 15:11
Akşam 17:35
Yatsı 18:55

Gelişmelerden Haberdar Olun

@