Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda Jimnastik Dersi

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri Jimnastik dersine büyük ilgi gösteriyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu’nda Jimnastik Dersi
banner230

Bölgenin ve ilimizin en büyük, en modern Kreş ve Anaokulu olan Özel Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri hafta içi ve cumartesi günleri jimnastik çalışması yapıyorlar.

Öğrencilerimizin yeteneklerini ön plana çıkarmak, sağlıklı, dengeli, mutlu ve sportmen bireyler yetiştirmek için jimnastik çalışmasına önem verilmektedir.

Öğrencilerimiz yapılan çalışmalardan oldukça memnun olmaktadırlar.

Jimnastik çalışması yanında, öğrencilerimiz Bale, Halk Oyunları, Satranç, Mini Basketbol, Mini Futbol, Sanat Eğitimi, Müzik, Drama, Robotik Kodlama gibi  dersleriyle de alanında uzman öğretmenler tarafından en güzel şekilde hayata hazırlanmaktadırlar.

Nevşehir Özel Altınyıldız Anaokulunda çocuklarımız oyun ile öğreniyor, fiziksel aktiviteler aracılığı ile psikomotor, bilişsel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunuluyor.

 Spor, öğrencilerin toplum kurallarına uymaları, birbirlerine olan davranışlarda iyi örnek olmaları, insan haklarına saygılı ve insanın sosyalleşmesini sağlayan, kişiliğini bulup doğru bir çizgi üzeride yol almasında büyük rol oynamaktadır.

 Beden Eğitimi dersinde çocuklarımız kurallı oyun, Jimnastiğe sporla bütünleyerek çalışmalarına devam ediyorlar.

Altınyıldız Eğitim Kurumları’nda yetişen, Türkiye’nin geleceği öğrencilerimizin başarısında temel teşkil eden Anaokulumuz, her geçen gün farklı ve örnek çalışmalarla büyük beğeni toplamaktadır.

YORUM EKLE