Altınyıldız Koleji ve Nevşehir Anadolu Lisesi ''Cumhuriyet'' Konulu Panelde Buluştu

Eğitim 25.10.2019, 15:14 25.10.2019, 15:37
Altınyıldız Koleji ve Nevşehir Anadolu Lisesi ''Cumhuriyet'' Konulu Panelde Buluştu
banner230

       Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, resmi ve özel okulların etkileşimini arttırmak, eğitim öğretimde öğrencilerin akademik başarı ve sosyal becerilerinin gelişmesini sağlamak amacıyla düzenlenen HAMİ OKUL PROJESİ kapsamında; Özel Altınyıldız Anadolu Lisesi ve Nevşehir Anadolu Lisesi tarih öğretmenlerinin konuşmacı olarak katıldığı “CUMHURİYET” konulu bir panel düzenlendi.

         Tarih öğretmenleri Sabri Bozdağ, İbrahim Demir, Kürşat İkizoğlu ve İbrahim Öz’ün konuşmacı olduğu “Cumhuriyet” konulu panel Nevşehir Anadolu Lisesi konferans salonunda yapıldı.

         Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Rüstem Acar, Özel Altınyıldız Koleji Müdür Yardımcısı Korhan Aslaner, Nevşehir Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin katıldığı panelde; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Cumhuriyetimize katkıları, Cumhuriyetimizin kurulma aşamalarının konu edildiği panel tüm öğrenciler tarafından ilgi ile izlendi.

         Panel bitiminde Nevşehir Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Rüstem Acer konuşmacı olarak katılan bütün tarih öğretmenlere plaket takdim etti.

                                                                                                 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@