Judoculara Piknik Dopingi

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Ayhan Alayıldız, müsabakalar öncesinde judo takımıyla piknik yaparak motivasyon sağlıyor.Düzce’nin en çok madalya ve kupa getiren sporlarından biri olan Gençlik Hizmetleri...

Judoculara Piknik Dopingi
banner230
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Ayhan Alayıldız, müsabakalar öncesinde judo takımıyla piknik yaparak motivasyon sağlıyor.
Düzce’nin en çok madalya ve kupa getiren sporlarından biri olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Takımı, sezon öncesinde sporcu ve aileleriyle ikincisini gerçekleştirdiği yardımlaşma ve dayanışma gününde piknik yaparak stres attı. Motivasyonu sağlamak ve takımın birbiri ile kaynaşmasını sağlamak amacıyla Judo Antrenörü Ayhan Ayyıldız koordinatörlüğünde Gençlik Merkezinde piknik yapan gençler, birlik ve beraberlik içinde hareket etmeyi öğreniyor.
Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Ayhan Alayıldız, “Müsabakalara en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Çocuklarımın kafalarının rahat ve sadece müsabakalarını düşünmelerini istiyorum. Bunun için de küçük ama önemli organizasyonlarla motivasyonu arttırıyoruz. Gençlik Merkezi pikniğimiz de bu açıdan iyi oldu” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE