Denizli Gönül Sofrası Yenişehir’de Kuruldu

Denizli Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Mahallesi’nde iftar sofrası kurdu.Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ramazan ayında kentin farklı mahallelerinde düzenlediği geleneksel iftar sofraları Yenişehir Mahallesi ile devam etti. Huzur, hoşgörü...

Denizli Gönül Sofrası Yenişehir’de Kuruldu
banner230
Denizli Büyükşehir Belediyesi, Yenişehir Mahallesi’nde iftar sofrası kurdu.
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin ramazan ayında kentin farklı mahallelerinde düzenlediği geleneksel iftar sofraları Yenişehir Mahallesi ile devam etti. Huzur, hoşgörü ve paylaşmanın ortak noktası olan gönül sofrasına, eşi Berrin Zolan ile birlikte katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, mahalle sakinleri ile tek tek selamlaşarak, ramazanlarını kutladı. Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinin ardından Başkan Zolan, “Allah’ım tutmuş olduğunuz oruçları yapmış olduğunuz ibadetleri ve duaları kabullerin en güzeliyle kabul eylesin. Artık ramazanda da sona doğru yaklaşıyoruz. Allah’ım inşallah Kadir Gecesi’ne ve Ramazan Bayramı’na kavuşmayı bizlere nasip etsin. Ülkem, şehrim inşallah huzur birlik ve beraberlik içinde daha iyiye ve daha güzele gitsin” diye konuştu.
BAŞKAN ZOLAN’DAN BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Türkiye’de son dönemde meydana gelen terör saldırılarına değinen Başkan Zolan, “Ülkemde yaşanan terör olaylarından dolayı şehit olan askerlerimizi polislerimizi Allah’ım inşallah cennetinin baş köşesinde peygamberimize komşu eylesin. Onlar bu ülkeye canlarını kanlarını verdiler. Biz de birlik, beraberlik ve huzur içinde, ülkemizin üzerinde emelleri olan herkese karşı dik durmalıyız. İnşallah o duruşumuzla birlikte ülkem daha iyiye daha güzele gidecek. Şunu bilin ki bunu yapanlar, ülkemin yükselişinden ve ileri gitmesinden dolayı rahatsız olanlardır” dedi. Denizli’nin yatırımlarla her geçen gün güzelleştiğini kaydeden Başkan Zolan, “Şehrimizde bir gün sonrası bir öncekinden daha güzel oluyor. İnşallah Denizlimizi el birliğiyle daha güzele daha iyiye götürmeye devam edeceğiz.”
YORUM EKLE