Çorum Şoförler Odasından Şehitler İçin Mevlit

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından terörle mücadelede şehit düşen asker ve emniyet görevlileri için Kamyoncular Garajı’nda mevlit okutuldu, aşure dağıtıldı. Oda Başkanı Tahsin Şahin’in öncülük yaptığı etkinlikte...

Çorum Şoförler Odasından Şehitler İçin Mevlit
banner230
Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası tarafından terörle mücadelede şehit düşen asker ve emniyet görevlileri için Kamyoncular Garajı’nda mevlit okutuldu, aşure dağıtıldı. Oda Başkanı Tahsin Şahin’in öncülük yaptığı etkinlikte şehitler için Kur’an-ı Kerim ve mevlit okundu, dua edildi.
BAŞKANDAN BİRLİKTELİK MESAJI
Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, bu yıl ikincisini düzenledikleri mevlit programı ile vatanı için canlarını veren aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla andıklarını ifade ederek, ’’Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Cenabı Allah, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi her zaman daim etsin” dedi.
KAMYONCULAR AŞURE DAĞITTI
Oda başkanı Tahsin Şahin, “Birlik ve beraberliğimizi daha diri tutmak için hepimizin bir arada olması lazım. Ayrıca vatanı ve milleti için şehit düşmüş askerlerimiz içinde aşure dağıtımı öncesinde mevlit okuttuk” dedi.
Programa katılanlara mevlidin ardından önce pide, daha sonra da aşure ikram edildi. Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, aşure kazanının başına geçerek şoför ve nakliyeci esnafına kendi elleri ile aşure ikramında bulundu.
YORUM EKLE