Dünyaca Ünlü Reggae Şarkıcısı Sean Paul, EXPO Alanına Ağaç Dikti

Tüm dünyada gençlerin büyük beğenisini kazanan Jamaikalı reggae şarkıcısı Sean Paul, EXPO 2016 Antalya sergi alanına ağaç dikti.Seslendirdiği şarkılarla tüm dünyada özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan Jamaikalı reggae şarkıcısı...

Çevre 30.07.2015, 13:13
Dünyaca Ünlü Reggae Şarkıcısı Sean Paul, EXPO Alanına Ağaç Dikti
banner230
Tüm dünyada gençlerin büyük beğenisini kazanan Jamaikalı reggae şarkıcısı Sean Paul, EXPO 2016 Antalya sergi alanına ağaç dikti.
Seslendirdiği şarkılarla tüm dünyada özellikle gençlerin büyük beğenisini kazanan Jamaikalı reggae şarkıcısı Sean Paul da EXPO 2016 Antalya sergi alanına ağaç diken ünlüler arasına katıldı. Bugüne kadar birçok Türk sanatçının ziyaret ettiği EXPO 2016 Antalya sergi alanı dünyaca ünlü bir yıldızı ağırladı. Got 2 Luv U, Temperature, She Doesn’t Mind gibi şarkılarıyla tanınan ve bir konser için Antalya’ya gelen Jamaikalı DJ, dancehall ve reggae şarkıcısı Sean Paul, EXPO 2016 Antalya Sergi alanını ziyaret etti. Alanda Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından karşılanan Sean Paul, kısa bir sohbetin ardından ekip arkadaşlarıyla birlikte seyir terasına Sokak Benjamini (Ficus Nitida) dikti.
Ağaca can suyu veren Sean Paul, ardından kendi adını taşıyan isim tabelasını ağacın gövdesine bağladı. Genel Sekreter Yardımcısı Levent Murat Danışman tarafından Sean Paul’e EXPO 2016 Antalya’nın sembol çiçeği şakayık hediye edildi.
Antalya’dan ayrılmadan önce EXPO 2016 Antalya sergi alanını ziyaret ederek ağaç diken Sean Paul, ağaçların çevre için çok önemli olduğunu söyledi. Paul, “Ağaçları seviyorum çünkü onlar çok bağımsız. Dikiyorsunuz, suluyorsunuz ve kökleri toprağa yayılıyor. Ağaçlar dünyamız için de çok önemli. Ağaçlar temiz hava ve oksijen kaynağı. Antalya’ya ilk gelişim ama burada bir ağacım var. Diktiğim bu ağacın kökleri sayesinde Antalya ile bir bağım oldu” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
açık
Namaz Vakti 12 Kasım 2019
İmsak 05:49
Güneş 07:13
Öğle 12:30
İkindi 15:13
Akşam 17:37
Yatsı 18:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@