Çan Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı

Çan Anadolu Lisesi Genç Kızlar Bocce Takımı, Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.Manisa Akhisar’da yapılan finallerde sırasıyla Mersin, Kütahya, Denizli, Antalya, Afyon ve Muğla temsilcilerini yenerek en iyi grup ikincisi olan Çan Anadolu...

ÇANAKKALE 25.05.2016, 12:41
Çan Anadolu Lisesi’nden Büyük Başarı
banner230
Çan Anadolu Lisesi Genç Kızlar Bocce Takımı, Türkiye finallerine katılma hakkı kazandı.
Manisa Akhisar’da yapılan finallerde sırasıyla Mersin, Kütahya, Denizli, Antalya, Afyon ve Muğla temsilcilerini yenerek en iyi grup ikincisi olan Çan Anadolu Lisesi Genç Kızlar Bocce Takımı Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. Mersin’de yapılacak olan şampiyonada kendilerine güvendiklerini belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Hail İbrahim Kırmış, “Rakiplerimizden dördünü gördük. Onlardan hiçbir eksiğimiz yok ve başarılı olmaya gidiyoruz” dedi.
Okul müdürü Refik Çoban ise, “Kızlarımız bize büyük bir gurur yaşattı. Akhisar’a hem kız hem erkeklerde gitmiştik erkekler küçük bir farkla Türkiye şampiyonasını kaçırdı. Bu sene sportif başarı olarak iyi bir yıl geçiriyoruz. Bunda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Biz okul olarak spor ve sanat alanında yapılan faaliyetlerin öğrencilerin akademik başarılarına da yansıdığına inanan bir okuluz” diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner287
banner269
10°
kapalı
Namaz Vakti 17 Ekim 2019
İmsak 05:24
Güneş 06:46
Öğle 12:31
İkindi 15:37
Akşam 18:07
Yatsı 19:24

Gelişmelerden Haberdar Olun

@