Doğa Harikası Nemrut’ta Sonbahar

Bitlis’in Tatvan ilçesinde bulunan Nemrut Kalderası sonbaharla birlikte ziyaretçilerini adeta kendine hayran bırakıyor.Çetin kış mevsimi öncesi son ziyaretçilerini ağırlayan Nemrut Kalderası’nda, sonbaharla birlikte ağaçların yaprakları...

Doğa Harikası Nemrut’ta Sonbahar
banner230
Bitlis’in Tatvan ilçesinde bulunan Nemrut Kalderası sonbaharla birlikte ziyaretçilerini adeta kendine hayran bırakıyor.
Çetin kış mevsimi öncesi son ziyaretçilerini ağırlayan Nemrut Kalderası’nda, sonbaharla birlikte ağaçların yaprakları ve doğa tamamen altın sarısına büründü. Oluşan manzara seyrine doyumsuz bir doğa harikası oluştururken, güzelliğiyle de dikkatleri üstüne çekiyor. Yüksek rakımı nedeniyle şu günlerde yaşanan yoğun sis ve bol yağışlarla Karadeniz Bölgesi’ni aratmayan Nemrut Kalderası, kış öncesi son ziyaretçilerini ağırlıyor. Yazı ayrı kışı ayrı güzel olan kalderayı görmeye gelen ziyaretçilerini altın sarısı manzarasıyla karşılayan Nemrut Kalderası, büründüğü doğa harikası görüntüsüyle seyrine doyumsuz bir manzara keyfi yaşatıyor.
Her haliyle kendine hayran bırakan doğa harikası Nemrut Kalderası’nda bol bol fotoğraf çektiren ziyaretçiler, kış öncesi herkesi bu güzel manzarayı görmeye davet ediyor.
YORUM EKLE