Add Bilecik Şubesi’nden Fener Alayına Katılım Çağrısı

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bilecik Şube Başkanı Fevzi Köse, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle daha önceki yıllarda yaptıkları fener alaylarını bu yıl tekrarlamak için Bilecik Valiliğine başvuru yaptıklarını belirterek...

Add Bilecik Şubesi’nden Fener Alayına Katılım Çağrısı
banner230
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Bilecik Şube Başkanı Fevzi Köse, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle daha önceki yıllarda yaptıkları fener alaylarını bu yıl tekrarlamak için Bilecik Valiliğine başvuru yaptıklarını belirterek bütün vatandaşlara katılım çağrısında bulundu.
Oluşturulan Tertip Komitesi ile başvuru yapmadan önce Bilecik Valiliği önünde bir açıklama yapan Fevzi Köse, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Atatürkçü, vatansever Cumhuriyetçiler olarak daha önceki yıllarda yaptıkları fener alaylarını bu yıl tekrarlamak amacıyla Bilecik Valiliğine resmi müracaatlarını yaptıklarını belirtti. Köse, “Kendini Cumhuriyetin evladı gibi gören, ben Atatürkçüyüm diyen bütün vatandaşlarımızı yağmur çamur demeden Türk bayraklarını alıp bizimle yürümelerine davet ediyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Türkiye’deki resmi bayramlarımızın en büyüğüdür ve 2 gün kutlanır. Bir gün önceden çelenkler konur. Bizler de hem de çelenk koymak için izin alacağız. Yürüyüşümüz Cumhuriyet Meydanı önünden başlayacaktır” dedi.
YORUM EKLE