Bandırmaspor Teknik Direktörü Ertekin’den açıklama

Balıkesir’in Bandırma ilçesinde PTT 1. Lig’e yükselen Bandırmaspor’un teknik direktörü İsmail Ertekin basın açıklaması yaptı."Yeni sezonumuz hayırlı olsun hepimize" diyen Bandırmaspor Teknik Drektörü İsmail Ertekin, ’’Bandırmaspor...

Bandırmaspor Teknik Direktörü Ertekin’den açıklama
banner230
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde PTT 1. Lig’e yükselen Bandırmaspor’un teknik direktörü İsmail Ertekin basın açıklaması yaptı.
"Yeni sezonumuz hayırlı olsun hepimize" diyen Bandırmaspor Teknik Drektörü İsmail Ertekin, ’’Bandırmaspor kulübü olarak 2016-2017 senesini bugün başlatıyoruz. İnşallah geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine başarılarla dolu bir yıl temennisini diliyorum. Yeni transferlerimiz ile yeni oluşumumuzu konusunda inşallah doğru işler yapmışızdır. Doğru işler yapıp yapmadığımız sezon sonunda belli olacak. Neler göreceğiz diyorum şu andaki 1 dakikada şöyle yapmanın böyle yapmanın hiçbir anlamı yok. İnşallah önümüzdeki ayları iyi değerlendirir lige kadar hazır seyredilebilir bir Bandırmaspor ortaya çıkarırız. Bugün itibari ile yeni transferlerimiz geldi. Bazıları yolda gelmek üzereler. Tam hazır kadro değiliz ama yarın tamamlanıp ilk Bolu kamp dönemine kadar tahmin ediyorum kadroyu tamamlamış olacağız. Bu sezona bu kadro ile çıkmayı hedefledik. İnşallah doğru bir kadro yapmışızdır’’ dedi.
Basın mensuplarının kamp ne zaman sorusuna cevap veren Ertekin, "Kamp bu ayın 14’ünde Bolu’ya hareket edeceğiz. Bu ayın 13’üne kadar Bandırma’da çalışacağız. Futbolculara 1 gün izin vereceğim. Ondan sonra Bolu’ya kamp dönemi için yola çıkacağız" dedi.
YORUM EKLE