Mehmet Erdem, Kuşadası Esnafıyla Bir Araya Geldi

Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, 1 kasım öncesi Kuşadası ilçesinde esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi.Kahvaltı sonrası esnaflarla sohbet eden Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, yaptığı konuşmada; "Ak Parti döneminde...

Mehmet Erdem, Kuşadası Esnafıyla Bir Araya Geldi
banner230
Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, 1 kasım öncesi Kuşadası ilçesinde esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi.
Kahvaltı sonrası esnaflarla sohbet eden Ak Parti Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Erdem, yaptığı konuşmada; "Ak Parti döneminde istikrar ve güven ortamı oluştu.İstikrar bozulursa güven ortamı da ortadan kalkar. Özel sektör güven ortamı nedeniyle çok büyük yatırımlar gerçekleştirdi. Bu yatırımların devam etmesi istihdam ve büyüme açısından çok önemli.Eğer istikrar bozulursa yatırımların durması söz konusu olabilir. Bunun sonucu işsizlik hızla artar. Ekonomik istikrar bozulursa faizler ve döviz hızla artmaya başlar. Bunun sonucu kredi imkanları daralır. Dış ve iç kredi imkanları ile büyük yatırımlar gerçekleştiren özel sektör tedirgin vaziyette bekliyor.1 Kasım seçimleri ekonomik kırılganlık açısından çok önemlidir. Ekonominin sağlam ve güvenli yola devam etmesi için siyasi istikrarın devam etmesi gerekiyor.Bu nedenle sloganımız ’İstikrar sürsün Türkiye büyüsün’ olmalıdır” diye konuştu.
YORUM EKLE