Başkan Kale, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçede ikamet eden iki ihtiyaç sahibi vatandaşa daha tekerlekli sandalye hediye etti.Bugüne kadar 41 ihtiyaç sahibi, engelli ve yürüme güçlüğü çeken vatandaşa tekerlekli sandalye desteğinde bulunduklarını...

Başkan Kale, Engellileri Sevindirmeye Devam Ediyor
banner230
İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, ilçede ikamet eden iki ihtiyaç sahibi vatandaşa daha tekerlekli sandalye hediye etti.
Bugüne kadar 41 ihtiyaç sahibi, engelli ve yürüme güçlüğü çeken vatandaşa tekerlekli sandalye desteğinde bulunduklarını dile getiren Başkan Kale; “Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra sosyal yardımlaşmaya büyük önem vermekteyiz. İmkanlarımız doğrultusunda her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bizim için sizler çok önemlisiniz. Bizler size hizmeti boynumuzun borcu olarak biliriz. Bu yüzden hayır dualarınızı eksik etmeyin. Bizler sizlerin dualarıyla halkımızın dertlerine, sıkıntılarına derman olmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Kale’nin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Gülşade Topaloğlu ile Vesile Küpsatal da, “Göstermiş olduğunuz duyarlı davranıştan dolayı sizlere teşekkür ederiz. Allah sizden razı olsun. Bizleri çok mutlu ettiniz” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE