AK Parti’li Öz, Kuyucak Yatırımlarını Yerinde İnceledi

AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Kuyucak’ta devam eden yatırımları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, aşırı sıcak ve Ramazan ayının getirdiği yorgunluğa rağmen hafta...

AK Parti’li Öz, Kuyucak Yatırımlarını Yerinde İnceledi
banner230
AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Kuyucak’ta devam eden yatırımları yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, aşırı sıcak ve Ramazan ayının getirdiği yorgunluğa rağmen hafta sonu Aydın’da yoğun bir program gerçekleştirdi. Hemşerileri ve teşkilatlarla buluşmalarına Cumartesi günü sabah Karpuzlu ilçesine bağlı Alatepe Mahallesi’nde sahur ziyaretiyle başlayan Abdurrahman Öz, daha sonra AK Parti Kuyucak İlçe Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Toplantının ardından Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Sayar ile birlikte ilçede devam eden yatırımları yerinde inceleyen Öz, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.
“HİZMETLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”
AK Parti’nin Aydın’da önemli yatırımlara imza attığını ve yatırımlara hızla devam edildiğini belirten Abdurahman Öz, “AK Parti’mizin hizmetlerine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Kuyucak ilçemizde Kargılıdere ve Mustafapaşa Deresi ıslah çalışmaları devam ediyor. Kuyucak Çok Programlı Anadolu Lisesi inşaatımız hızla yükselmekte. Ayrıca ilçemizin en büyük eksikliklerinden olan pazar yeri inşaatımız hızla devam ediyor. Bu projelerde emeği geçen ve çalışmaları sürdüren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Kuyucak programını tamamlayan Abdurrahman Öz, Cumartesi günü çalışmalarını AK Parti Nazili İlçe Danışma Meclisi ve Koçarlı İlçe Danışma Meclisi toplantıları ile Koçarlı’ya bağlı Cincin ve Zeytinköy mahalle ziyaretleriyle tamamladı. Pazar sabahı AK Parti Bozdoğan İlçe Teşkilatıyla birlikte sahur yapan Öz, AK Parti İncirliova İlçe Danışma Meclisi toplantısının yanı sıra ilçe teşkilatıyla birlikte Acarlar Beldesi halk buluşması ve iftar programıyla hafta sonu çalışmalarını tamamladı. Öz’ün yoğun ziyaret ve programları AK Parti teşkilatları ve Aydınlılar tarafından memnuniyetle karşılandı.
YORUM EKLE