Askerdeki sevgiliniz için hoş bir sürpriz hazırlamak istiyorsanız size harika önerilerimiz var. Asker sevgiliye hediye edebileceğiniz bu kutularla hasret gidermesine yardımcı olabilir ve askerdeki günlerin çok daha keyifli ve güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.


Askerdeki günlerin ne kadar zor geçtiğini kadın erkek pek çok kişi biliyor. Elbette görev yapılan yere göre zorluk derecesi değişebiliyor. Ancak işin içinde hasret olunca dünyanın en güzel yerinde de olsanız işler pek de keyifli olmuyor. Diğer taraftan tatbikatlar, eğitimler ve nöbetler de askerliğin zorlukları arasındalar. Ancak bu zorluğun ucundaki vuslat her şeyi katlanılır kılıyor. Tabii burada sizin desteğiniz de çok önemli.
 

Eğer sevgiliniz askerdeyse ve ona hediye yollamayı düşünüyorsanız doğru yoldasınız. Çünkü ona yollayacağınız hediyeyle aşkınızı ve özleminizi kilometrelerce uzaklıktan hissettitebileceğiniz gibi askerlik günlerinin çok daha çabuk geçmesini sağlayabilirsiniz. Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu içinde yer alan erkeğe hediye alternatifleriyle bunu yapabilirsiniz. Eğer seçim yapmakta zorlanırsanız size önereceğimiz kutulardan birini seçebilirsiniz. Öyleyse ilk hediye önerimizle başlayalım.
 

Erkeğe Hediye Kutusu


Asker sevgiliye hediye edebileceğiniz ilk önerimiz Erkeğe Hediye Kutusu. Çünkü Muhiku’nun erkeğe özel tasarladığı en şık kutulardan biri. Ayrıca oldukça da kullanışlı. Askerdeki sevgiliye hediye olarak gönderebileceğiniz bu kutunun içindeki;
 

 • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyasıyla sıkıcı tıraş rutinlerini keyifli hale getirebilir,
 • Özlediği o kahve lezzetini ve cafe ortamını siyah seramik kupa, nitelikli filtre kahve ve kahveli aromatik mumla askerde de yaşayabilir,
 • Seçeceğiniz kitapla bilinmeyen diyarlarda bilinmeyen bir yolculuğa çıkabilir,
 • Kalem ile askerliğe dair anılarını not edebilir ve geçen her güne bir çizgi çekebilir,
 • Yazacağınız aşk dolu hediye notuyla da sevginizi uzaklardan dahi hissedebilir.
   

Dünya Çayları Kutusu


Asker sevgiliye hediye olarak gönderebileceğiniz diğer bir hediye ise Dünya Çayları Kutusu. İçinde beş farklı ülkeye ait altı farklı çay çeşidinin bulunduğu bu kutu ile özellikle soğuk havalarda sağlığını koruyabilir ve onca koşuşturma karşısında zinde ve enerjik kalabilir.
 

Dünya Çayları Kutusu içinde; Lady Grey çayı, hibiskus çayı, rooibos çayı, blossom çayı, jasmine pearls çayı ve Moroccan mint çayı yer alıyor. İçine French press ya da çay süzgeci de ekleyebilirsiniz. Böylece bulduğu ilk fırsatta bu lezzetli çayların tadını çıkarabilir. Dilerseniz lezzetli atıştırmalıklarla da hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz. Böylece özlediği lezzetleri askerde de tatma şansını elde edebilir.
 

Muhiku’da asker sevgiliye hediye edebileceğiniz bunlar gibi daha pek çok hediye kutusu mevcut. Sevgilinizin zevklerine, ilgi alanlarına ve damak tadına göre yapacağınız seçimlerle, duyduğu özlemi biraz olsun dindirmesine yardımcı olabilirsiniz.
 

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi Ne Alınabilir?
 

Söz konusu erkeğe hediye almak olunca nasıl da geriliyoruz değil mi? Çünkü karşılaştığımız hediyeler çoğunlukla benzer oluyor. Hal böyle olunca da ne hediye seçmek ne de o hediyeyi armağan etmek pek de eğlenceli olmuyor. Buna yılbaşı hediyesi de dahil. Çünkü erkeğe yılbaşı hediyesi denildiği zaman akla ilk gelenler atkı ve bere oluyor. Halbuki yılın bu neşe dolu anında onlara daha özel hediyeler armağan edebiliriz. Ancak sunulan bu hediyeler karşısında heyecanımızı yitirmekten ve gerilmekten başka bir şey yapamıyoruz.
 

Ta ki Muhiku’nun yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla tanışana dek! Çünkü Muhiku hazırladığı yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yenilikçi bir tavır sergiliyor. Modern yılbaşı hediyesi anlayışıyla bizi yepyeni bir dünyayla tanıştırıyor. Buna erkeklere sunulan yılbaşı hediyesi alternatifleri de dahil. Çünkü Muhiku erkeğe özel hazırladığı yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yeniliği sunarken, geleneksel tarzı da kapı dışarı etmiyor. Alıştığımız o hediye alternatiflerini modern çizgilerle yeniden tasarlıyor.
 

Muhiku yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla onlara yeni yılda bambaşka deneyimlerin kapılarını aralarken yeni yıla keyif de katıyor. Çünkü Muhiku’nun yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yer alan kutular;
 

VDS Server Nedir? VDS Server Nedir?
 • Dünyanın farklı bölgelerinden seçilen egzotik çay ve kahve çeşitleri yepyeni lezzetler denememizi,
 • Daha önce denenmemiş hobi setleriyle kendini yeniden keşfetmemizi ve sınırları zorlamamızı,
 • Keyifli ajandalarla ve planlayıcılarla yeni yılı daha planlı geçirmemizi,
 • Eğlenceli yılbaşı temalı kupa, bardak altlığı, kar küresi, çikolata, baston şeker, çorap ve yılbaşı ağacı gibi hediyelikler günün neşesini derinden hissetmemizi,
 • Birbirinden keyifli oyunlarla yılbaşı gecesinin eğlenceli geçmesini sağlıyor.
   

Siz de Muhiku’nun erkeğe özel hazırladığı yılbaşı hediyesi koleksiyonuyla onları alışık oldukları sürprizlerin dışına çıkarabilir ve daha önce tatmadıkları heyecanı tatmalarını sağlayabilirsiniz.
 

Muhiku ile Yılın En Güzel Zamanlarına Anlam Katın!
 

Yıl içinde pek çok özel anı coşkuyla kutlarız. Kucağında huzur bulduğumuz annelerimize atfedilen o günü, tüm dünyada kutlanılan aşkın ve sevginin gününü, sevdiklerimizin hayat denilen yolculuğa çıktıkları o ilk günü ve daha pek çok günü.
 

Muhiku, yılın en özel zamanları için hazırladığı hediye koleksiyonlarıyla yaşadığımız anlara değer katıyor. Ayrıca sevdiklerimize de kocaman anılar bırakıyor. Sevgililer Günü, yılbaşı, Kadınlar Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve daha pek çok özel gün için en anlamlı hediyeleri tasarlıyor.
 

Muhiku hazırladığı hediye koleksiyonlarıyla günün anlam ve önemini gözler önüne seriyor. Çünkü o günlerin anlamına özel tasarladığı konsept hediyelerle hediye almayı bizim için daha kolay ve eğlenceli kılıyor.
 

Yılın en güzel ve en anlamlı zamanlarında siz de sevdiklerinizi Muhiku ile mutlu edebilirsiniz. Muhiku hediye koleksiyonları arasından annenize, babanıza, eşinize, sevgilinize ya da bir başka yakınınıza hediye seçebilirsiniz.
 

Sevdiklerinize armağan edeceğiniz Muhiku hediyeleri ile yalnızca ana heyecan katmayacaksınız. Aynı zamanda onlara hayatlarının pek çok anında eşlik etme fırsatı yakalayacaksınız. Çünkü Muhiku hediyeleri hayata değer katan ve günlük hayatı kolaylaştıran ürünlerden oluşuyor.