Terör Zanlısı Güvercin Kulübesinde Yakalandı

Çanakkale’nin Biga ilçesinde terör zanlısı, oğlunun evindeki güvercin kulübesi içine özel olarak yapılan bölmede yakalandı.Edinilen bilgiye göre, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başlatmış olduğu ve Çanakkale İl Emniyet...

Terör Zanlısı Güvercin Kulübesinde Yakalandı
banner230
Çanakkale’nin Biga ilçesinde terör zanlısı, oğlunun evindeki güvercin kulübesi içine özel olarak yapılan bölmede yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Biga İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin başlatmış olduğu ve Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü’nün destek verdiği operasyonda, PKK üyesi olduğu iddiasıyla 20 yıldır aranan kişiyi yakalamak için harekete geçildi. A.A.‘nın (61) Biga’da olduğu tespit edildi. Operasyona start veren TEM ekipleri, zanlının oğlunun Sakarya Mahallesi’ndeki evine baskın yaptı. A.A., çatı katındaki güvercin kafesinde özel olarak hazırlanmış bölmede saklanırken yakalandı.
Bu arada, şüphelinin yakınları operasyona tepki gösterdi. Operasyon sırasında güvenlik güçlerini engellemeye çalışan bir kişi gözaltına alındı. Emniyete götürülen A.A.’nın sorgusu sürüyor.
YORUM EKLE