Namaz Çıkışında Dilenciler Kavga Etti

Şanlıurfa’da cami önünde mıntıka ihlali nedeniyle tartışan bayan dilenciler, sopalarla birbirlerine girdi. Bir kişinin yaralandığı kavga, cemaatin ve zabıtaların araya girmesiyle sona erdi.Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki Kışla...

Namaz Çıkışında Dilenciler Kavga Etti
banner230
Şanlıurfa’da cami önünde mıntıka ihlali nedeniyle tartışan bayan dilenciler, sopalarla birbirlerine girdi. Bir kişinin yaralandığı kavga, cemaatin ve zabıtaların araya girmesiyle sona erdi.
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki Kışla Cami önünde dilenen ve isimleri belirlenemeyen 3 bayan dilenci, aynı cami önündeki ismi belirlenemeyen bir başka bayan dilenci ile yer ihlali nedeniyle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine dilenciler sopalarla birbirlerine girdi. Cami cemaati ve zabıtaların araya girmesi ile ayrılan dilenciler, bir süre daha tartıştı. Bir kişinin yaralandığı tartışma, zabıta ekiplerinin dilencileri uzaklaştırması ile sona erdi. Dilencilerin kavgasının ardından ise zabıta ve vatandaşlar arasında kısa süreli tartışma yaşandı. Dilencilerin cami önlerini mesken edindiğini belirten vatandaşlar, zabıtalara tepki gösterdi. Vatandaşlar, dilenci sorununa çözüm bulunmasını istedi.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273