Malazgirt’te Asayiş Uygulaması

Muş’un Malazgirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki internet kafelerde, kahvehanelerde ve otomobillerde kimlik kontrolü yaptı.Malazgirt Emniyet Müdürlüğüne bağlı yaklaşık 100 kişiden oluşan ekip, ilçe genelindeki internet...

Malazgirt’te Asayiş Uygulaması
banner230
Muş’un Malazgirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelindeki internet kafelerde, kahvehanelerde ve otomobillerde kimlik kontrolü yaptı.
Malazgirt Emniyet Müdürlüğüne bağlı yaklaşık 100 kişiden oluşan ekip, ilçe genelindeki internet kaferlerde, kahvehanelerde ve otomobillerde kimlik kontrolü yaptı. Kimlik kontrolü uygulamasına katılan kalabalık ekip, kısa sürede onlarca kişinin kimliğini kontrol ettiler ve kimliği olmayan vatandaşlara uyarılarda bulundular. Ayrıca Malazgirt Emniyet Müdürlüğü ekipleri vatandaşların yanlarında nüfus cüzdanlarını bulundurmalarının önemini vurguladılar. Kimlik kontrol uygulamasında herhangi olumsuz bir durum yaşanmazken, ilçe genelinde yapılan kimlik kontrolünde 2 vatandaş emniyet müdürlüğüne sevk edildi.
Yetkililerden alınan bilgiye göre, İlçe Emniyet Müdürlüğüne sevk edilen kişilerin, gerekli tahkikatın sonunda herhangi bir suça karıştıkları tespit edilirse adli makamlarca gereği yapılacağı, herhangi bir suça karışmamışlarsa ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılacağı ifade edildi.
YORUM EKLE