Kayseri’de Korkutan Yangın

Kayseri’de diyaliz hastası bir adamın kaldığı evde bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Yangın üst katlara sıçramadan itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldü.Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Mevlevi Caddesi üzerinde...

Kayseri’de Korkutan Yangın
banner230
Kayseri’de diyaliz hastası bir adamın kaldığı evde bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Yangın üst katlara sıçramadan itfaiyenin müdahalesi ile söndürüldü.
Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi Mevlevi Caddesi üzerinde bulunan Eser İş Hanı’nın 2. katında bulunan ikamette bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. İkametten duman çıktığını gören vatandaşlar, durumu polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Kısa süre içerisinde olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, polis ekipleri de cadde üzerinde güvenlik önlemi aldı.
İkametin yan tarafında bulunan camı kırarak yangına müdahale eden ekipler, kısa süre içerisinde yangını kontrol altına aldı. Yangının söndürülmesi ile çevredeki vatandaşlar da rahat bir nefes alırken, caddeye dökülen cam kırıklarını da esnaf temizledi.
Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE