Kargo İle Uyuşturucu Sevkiyatı

Mersin’de PTT kargo ile uyuşturucu sevkiyatı yapmak isteyen 1 kişi, 828 gram Afyon sakızı ile birlikte yakalandı. Karton kutunun arasına gizlenen uyuşturucunun bulunduğu yer, polisi bile şaşkına çevirdi.Mersin Emniyet Müdürlüğü’nden...

Kargo İle Uyuşturucu Sevkiyatı
banner230
Mersin’de PTT kargo ile uyuşturucu sevkiyatı yapmak isteyen 1 kişi, 828 gram Afyon sakızı ile birlikte yakalandı. Karton kutunun arasına gizlenen uyuşturucunun bulunduğu yer, polisi bile şaşkına çevirdi.
Mersin Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre, içerisinde uyuşturucu bulunan bir paketin, Hakkari’den PTT kargo aracılığı ile Tarsus Merkez Postanesi’ne gönderileceği ihbarını alan KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, kargoyu takibe aldı. Aynı zamanda başka bir şüphelinin de yine Hakkari’den otobüsle Tarsus’a gelerek paketi alacağını öğrenen polis, harekete geçti. Polis, Cemil A. (36) adlı şahsı, içinde uyuşturucu madde bulunan paketi postaneden teslim aldığı sırada suçüstü yakaladı. Kargo paketini açan polis, içerisinde kilim bulunan karton kolinin kenar kısımlarına gizlenmiş iki adet 828 gram plaka halinde Ayfon sakızı ele geçirdi.
Şüpheli Cemil A., Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından sevk edildiği mahkemece tutuklandı.
YORUM EKLE