Hırsız Küçük Kızı Hastanelik Etti

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, TOKİ bölgesindeki bir eve giren hırsız, karşısına çıkan küçük kızı kafasına sert bir cisimle vurarak bayılttı. Küçük kız hastanelik olurken, hırsız evdeki değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştı.Edinilen...

Hırsız Küçük Kızı Hastanelik Etti
banner230
Bursa’nın İnegöl ilçesinde, TOKİ bölgesindeki bir eve giren hırsız, karşısına çıkan küçük kızı kafasına sert bir cisimle vurarak bayılttı. Küçük kız hastanelik olurken, hırsız evdeki değerli eşyaları çalarak kayıplara karıştı.
Edinilen bilgilere göre, dün saat 17.00 sıralarında Baykoca Mahallesi TOKİ 1. Etap B Blok zemin kattaki bir daireyi gözüne kestiren hırsız, evde kimsenin olup olmadığını kontrol etmek için zile bastı. Evde tek başına bulunan 13 yaşındaki Livanur Ş., çalan zil üzerine kapıyı açtı. Hırsız, kafasına sert bir cisimle vurarak küçük kızı bayılttı. Ardından eve giren hırsız, değerli eşyaları çalıp kaçtı.
Bir süre sonra evinden çıkan komşu, karşı dairenin kapısının açık olduğunu fark etti. Açık kapıdan içeri bakan komşu, küçük kızı baygın halde buldu. Komşunun haber vermesi üzerine gelen emniyet ekipleri çevrede araştırma yaptı. 112 ekibinin ilk müdahalesinin ardından Livanur Ş.. İnegöl Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Parmak izi alan polis hırsızı arıyor.
YORUM EKLE