Gaziantep’te Maganda Kurbanı Çocuk Defnedildi

Gaziantep’te maganda kurşunuyla vurularak ölen küçük kız defnedildi.Gaziantep’te babaannesinin kucağında oturduğu sırada nereden geldiği bilinmeyen bir maganda kurşununun göğsüne isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 9 yaşındaki Pınar...

Gaziantep’te Maganda Kurbanı Çocuk Defnedildi
banner230
Gaziantep’te maganda kurşunuyla vurularak ölen küçük kız defnedildi.
Gaziantep’te babaannesinin kucağında oturduğu sırada nereden geldiği bilinmeyen bir maganda kurşununun göğsüne isabet etmesi sonucu hayatını kaybeden 9 yaşındaki Pınar Keklik’in cenazesi, öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Yeşilkent Mezarlığı’nda defnedildi. Cenazeye ailenin çok sayıda yakını katılırken, anne Sibel ile baba Mehmet Keklik ayakta durmakta zorlandı. Cenazede tabutun üzerine, Pınar’ın birkaç hafta sonra bir yakınlarının düğününde giyecek olduğu gelinlik örtüldü. Anne Sibel Keklik, kızını elinde tuttuğu pembe ayakkabılarıyla, gözyaşları içinde uğurladı. Cenaze namazından sonra tabut omuzlara alınarak, defnedileceği yere götürüldü. Tabutu omuzlayıp cenaze aracına koyan baba Mehmet Keklik yakınlarına sarılarak gözyaşı dökerken, torunu kucağında vurulan babaanne Ümmihan Keklik ise feryat ederek katilin bulunmasını istedi.
BİR YAKINLARININ DÜĞÜNÜNDEKİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI
Maganda kurşunuyla hayatını kaybeden Pınar’ın, birkaç ay önce dayısının düğününde çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Pınar’ın arkadaşlarıyla birlikte halay çekip oyun oynadığı gözlendi.
YORUM EKLE