‘Cicişler’ Denizli’de Kaza Yaptı

Pamukkale’ye Fotoğraf Çekimi İçin Gelen Ve Cicişler Olarak Bilinen Esra Ve Ceyda Ersoy Kardeşler Havaalanına Giderken Kaza Yaptı. Kazada Hafif Şekilde Yaralanan Ersoy Kardeşler Bu Durumlarını Sosyal Medyadan Paylaştı.

‘Cicişler’ Denizli’de Kaza Yaptı
banner230
Pamukkale’ye fotoğraf çekimi için gelen ve Cicişler olarak bilinen Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler havaalanına giderken kaza yaptı. Kazada hafif şekilde yaralanan Ersoy kardeşler bu durumlarını sosyal medyadan paylaştı.
Edinilen bilgiye göre kaza, saat 17.00 sıralarında Denizli-Ankara karayolu üzerinde meydana geldi. Bir firmanın çekimi için Pamukkale’ye gelen ve burada travertenlerde çekimlerini tamamlayan Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerin de içinde bulunduğu araç, Çardak Havaalanına yaklaştığı sırada kaza yaptı. Kazanın etkisiyle araç savrulurken, araçta bulunan Esra Ceyda Ersoy kardeşler hafif şekilde yaralandı. Kazanın ardından sağlık ekipleri Ersoy kardeşlere müdahale ederken, polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.
Esra Ceyda Ersoy kardeşler kazanın ardından sedyede kanlar içinde yatarken çektikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştığı görüldü.
YORUM EKLE

banner274

banner277

banner273