Bolu’da Çıkan Yangında 2 Ev Ve Bir Odunluk Kül Oldu

Bolu’da odunlukta çıkan yangının hemen yanındaki evlere sıçraması sonucu odunlukla birlikte iki ev yanarak küle döndü. Yanan evlerden birinin itfaiye personeline ait olduğu öğrenildi.Edinilen bilgiye göre yangın, saat 05.30’da meydana...

Bolu’da Çıkan Yangında 2 Ev Ve Bir Odunluk Kül Oldu
banner230
Bolu’da odunlukta çıkan yangının hemen yanındaki evlere sıçraması sonucu odunlukla birlikte iki ev yanarak küle döndü. Yanan evlerden birinin itfaiye personeline ait olduğu öğrenildi.
Edinilen bilgiye göre yangın, saat 05.30’da meydana geldi. Karacasu Beldesi Fatih Mahallesi Çayır Sokak’ta Şaban Yıldız’a ait odunlukta bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Alevler bir anda odunluğun hemen bitişiğinde bulunan Şaban Yıldız’a ait tek katlı ve Erdal Ertem’e ait 2 katlı eve de sıçradı. Yangına Karacasu ve Bolu Belediyesine ait itfaiye ekipleri müdahale etti. İtfaiyeciler kısa süre de alevleri kontrol altına aldılar. Yangında, Şaban Yıldız’a ait tek katlı ev tamamen yanarken, Erdal Ertem’e ait 2 katlı evin de çatısı ve ikinci katı yandı. Erdal Ertem’in Karacasu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personeli olduğu öğrenildi.
YORUM EKLE