Bilecik’te Apartman Girişindeki Çantalar Polisi Alarma Geçirdi

Bilecik’te bir apartmanın girişine bırakılan bavul ve çantalar polisi alarma geçirdi.Olay, Bilecik merkez Gazipaşa Mahallesi Rasimbey Caddesi’nde yaşandı. Dinçay Apartmanı’nın giriş kapısının içerisinde bulunan 2 adet bavul ve üzerindeki...

Bilecik’te Apartman Girişindeki Çantalar Polisi Alarma Geçirdi
banner230
Bilecik’te bir apartmanın girişine bırakılan bavul ve çantalar polisi alarma geçirdi.
Olay, Bilecik merkez Gazipaşa Mahallesi Rasimbey Caddesi’nde yaşandı. Dinçay Apartmanı’nın giriş kapısının içerisinde bulunan 2 adet bavul ve üzerindeki çantalar uzun süre alınmayınca, emniyet ekipleri harekete geçirdi. Apartman sakinleri, sabah saat 10.00’dan beri apartmanın içinde duran çantalardan şüphelenerek emniyete ihbarda bulundu. Olay yerine gelen ekipler, apartmanda giriş ve çıkışları engellediler. Kısa süreli araştırma sonucu, çantaların sahibi apartmanda bulundu. Çantaları aşağı bırakan 2 kız, çantaları alarak apartmandan çıktılar. Kızların, apartmanda bulunan arkadaşlarını ziyarete geldiği ve çantalarını asansör olmadıği için aşağıda bıraktıkları tahmin ediliyor.
Öte yandan, olay yerine gelen ekiplerin herhangi bir koruyucu önlem olmadan çantaları kontrol etmesi kameralara yansıdı.
YORUM EKLE