Alacak Verecek Meselesi Kanlı Bitti

Tire ilçesinde, alacak verecek yüzünden çıkan bıçaklı kavgada, 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.İzmir’in Tire ilçesinde yaşanan bıçaklı kavgada yaralanan Hüseyin Taşkıran (39), kaldırıldığı Tire Devlet Hastanesi’nde hayatını...

Alacak Verecek Meselesi Kanlı Bitti
banner230
Tire ilçesinde, alacak verecek yüzünden çıkan bıçaklı kavgada, 1 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.
İzmir’in Tire ilçesinde yaşanan bıçaklı kavgada yaralanan Hüseyin Taşkıran (39), kaldırıldığı Tire Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Çıkan arbedede, E.Ö (28), K.S (25) ve kavgayı ayırmak isteyen kahvehane işletmecisi S.A (36) ile zanlı Coşkun Ö. (27) yaralandı. Yaralılardan K.S, Tire Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.
Kahvehane savaş alanına döndü
İddiaya göre, Kaplan mahallesinde ikamet eden zanlı Coşkun Ö, önceki akşam 21.30 civarında köy meydanındaki S.A’ya ait kahvehanede otururken, aralarında daha önceden alacak verecek meselesi yüzünden anlaşmazlık olduğu ileri sürülen Tireli bir grup gençle tartışmaya başladı. Alevlenen tartışma kavgaya dönüştü. Masa ve sandalyelerin havada uçuştuğu kavga büyüyünce zanlı Coşkun Ö, yanında taşıdığı bıçağı çekti. Taraflar arasında köy meydanına kadar taşan arbedede Hüseyin Taşkıran bıçaklanarak hayatını kaybetti. Zanlı Coşun Ö ise hastanede yapılan tedavisinin ardından Tire Jandarması tarafından gözaltına alındı. Cumhuriyet Savcılığı kanlı hesaplaşmayla ilgili soruşturma başlattı.
YORUM EKLE