Rektör Adayından Öğretim Üyelerine İftar

26 Temmuz’da yapılacak Rektör Adayı Belirleme Seçimlerinde Ardahan Üniversitesi Rektörlüğüne aday olan Prof. Dr. Engin Özkan, Ardahan Üniversitesi bünyesinde görev yapan Öğretim üyeleri ile birlikte iftarda bir araya geldi.Yoğun katılımın...

Rektör Adayından Öğretim Üyelerine İftar
banner230
26 Temmuz’da yapılacak Rektör Adayı Belirleme Seçimlerinde Ardahan Üniversitesi Rektörlüğüne aday olan Prof. Dr. Engin Özkan, Ardahan Üniversitesi bünyesinde görev yapan Öğretim üyeleri ile birlikte iftarda bir araya geldi.
Yoğun katılımın olduğu iftar yemeğinde , beraberlik ve paylaşmanın önemini vurgulayan Prof. Dr. Engin Özkan,” Hedeflerimize erişebilmek, Bilimsel geçerliliği ön plana çıkarmak yöresel sorun ve ihtiyaçlara cevap verebilmek için yeni programlar ve akademik birimlere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu ihtiyacı karşılayacak güç ve irade de siz akademisyen arkadaşlarımın elindedir. İhtiyacımız olan kaynak üniversitelerin gerçek sahipleri olan sizlersiniz. Hak ve hakkaniyet çizgisinden hiçbir şekilde ayrılmadan, iyi insan, kaliteli bilim sloganıyla çıktığımız bu yolda düsturumuz herkes için eşitlik, barış, kardeşçe yaşam ve hoşgörü olacaktır. Adalet, liyakat, tarafsızlık, dürüstlük, şeffaflık ve katılımcılık yönetim anlayışımızın temel prensiplerini oluşturacaktır” dedi.
Prof. Dr. Engin Özkan, Ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda hiç kimseyi ötekileştirmeyen,Yüksek öğretim alanımızın bugünü ve geleceği için temel staratejik hedefler üzerinde odaklanan, Dünya üniversiteleri ile yarışan bir dünya üniversitesi olma düşüncesi ile gelin bunu birlikte başaralım diye seslendi.
YORUM EKLE