Kızılay Eğitim Seti Dağıttı

Türk Kızılayı Çıldır Şube Başkanlığı " OKUMAYA KIZILAY’LA BAŞLIYORUM" projesi kapsamın Çıldır ilçe merkezi ve bağlı bulunan köy okullarındaki birinci sınıf öğrencilerine eğitim seti dağıttı.Türk Kızılayı Çıldır Şube...

Kızılay Eğitim Seti Dağıttı
banner230
Türk Kızılayı Çıldır Şube Başkanlığı " OKUMAYA KIZILAY’LA BAŞLIYORUM" projesi kapsamın Çıldır ilçe merkezi ve bağlı bulunan köy okullarındaki birinci sınıf öğrencilerine eğitim seti dağıttı.
Türk Kızılayı Çıldır Şube Başkanı Mahmut Ahmet Vural ve Çıldır Milli Eğitim Müdürü Fatih Yazıcının katılımıyla dağıtılan eğitim setleri öğrenciler tarafından neşeyle karşılandı. Projeyi yürüten Türk Kızılayı Çıldır şube Başkanı Mahmut Ahmet Vural" Türk Kızılayı Çıldır Şubesi olarak bir çok alanda faaliyet yürütmekteyiz. Eğitim alanında da okullarımız ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karışlamak için projeler üretim kamu kurumlarıyla ve yardımseverlerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz. "OKUMAYA KIZILAYLA BAŞLIYORUM" projemizde de ilçemiz eğitim alan bütün birinci sınıf öğrencilerine eğitim setleri dağıttık. Bu kampanyamızda her zaman desteğini esirgemeyen Çıldır Kaymakamımız Tamer Kılıç’a, SYDV Mütevelli Heyetine ve İlçe Milli eğitim müdürümüz Fatih Yazıcıya sizlerin aracılığı ile bir kez daha teşekkür ederim" dedi.
YORUM EKLE