Vali Türker, Öğrencilere Aşure Dağıttı

Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü 6’ncı Geleneksel Aşure Gününe katılarak öğrencilere aşure dağıttı.Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü 6’ncı Geleneksel Aşure...

Vali Türker, Öğrencilere Aşure Dağıttı
banner230
Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü 6’ncı Geleneksel Aşure Gününe katılarak öğrencilere aşure dağıttı.
Antalya Valisi Muammer Türker, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü 6’ncı Geleneksel Aşure Gününe katıldı. Akdeniz Öğrenci Yurdu Sosyal Tesislerinde Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Mustafa Sabri Ak’ın ev sahipliğinde yapılan Aşure Gününe Vali Yardımcısı Mestan Yayman, Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik, İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, İl Müftüsü Osman Artan, İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar katıldı.
Törende konuşan Vali Türker, aşure gününü tebrik ederek iki yıldır katıldığını söyledi. Öğrencilere Vali Türker, “Aşuredeki gibi kendi tadımızı, kokumuzu, görüntümüzü kaybetmemiz gerekmez. Herkes kendi inandığı gibi, düşündüğü gibi bu toplumun ferdi olur ama hepimiz bu milletin birliği, dirliği, bütünlüğü için hareket etmek ve başkalarının hakkını gözetmek durumundayız. Ailelerinizin ve bu milletin size sağladığı imkânları en iyi şekilde değerlendireceğinize inanıyorum” dedi.
Antalya Müftüsü Osman Artan’ın okuduğu duanın ardından Vali Türker öğrencilere aşure dağıttı.
YORUM EKLE