Muratpaşa Güvenlik’de İftar Sofrası Kurdu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güvenlik Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla buluştu.Muratpaşa Belediyesi, iftar sofrası bu kez Güvenlik ve Sedir Mahallesi sakinlerini biraraya getirdi. Güvenlik Mahallesi’nde yeni düzenlenen...

Antalya 28.06.2016, 11:14
Muratpaşa Güvenlik’de İftar Sofrası Kurdu
banner230
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Güvenlik Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla buluştu.
Muratpaşa Belediyesi, iftar sofrası bu kez Güvenlik ve Sedir Mahallesi sakinlerini biraraya getirdi. Güvenlik Mahallesi’nde yeni düzenlenen pazar yerine kurulan iftar sofrası, onlarca vatandaşı buluşturdu. Güvenlik Mahallesi’ndeki iftar etkinliğine katılan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, vatandaşlarla birlikte sıraya girerek iftar yemeğini aldı. Başkan Uysal, iftar sonrası vatandaşlarla sohbet ederken, çocuklarla da ilgilendi. Güvenlik Mahalle Muhtarı Necati Çimen, düzenlemesi tamamlanan yeni pazar yeri için Başkan Uysal’a teşekkür etti. Başkan Uysal, “Biz, böyle; iyi günde, kötü günde, omuz omuza olursak, işte o zaman komşu oluruz, işte o zaman Muratpaşalı, Antalyalı oluruz” dedi.
‘KİNİ, KEM DÜŞÜNCEYİ TEMİZLİYORUZ’
‘Kent olmak, komşu olmak, dayanışma içinde olmak, ancak iyi-kötü günü, varlığı yokluğu paylaşmakla mümkün’ diyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Nasıl asfalt fabrikamızı kurduysak ve şehrimizin bütün sokaklarını asfaltlıyorsak, bütün mahallelerimize de, aynı zamanda; sevginin, saygının harcını döküyoruz. Nasıl yüzlerce dönüm park yapıyorsak, aynı zamanda gönülleri de çiçekli birer bahçeye çeviriyoruz. Nasıl çöp konteynerlerini yer altına alıp, çevreyi pırıl pırıl yapıyorsak, yollarımızdan, sokaklarımızdan, mahallelerimizden; sevgisizliği, kini, kem düşünceyi öyle temizliyoruz. İşte biz bu şekilde, bütün Muratpaşamız’da her gün biraz daha kardeşleşiyoruz, komşulaşıyoruz.”
Yorumlar (0)
banner287
banner269
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 06 Aralık 2019
İmsak 06:10
Güneş 07:38
Öğle 12:37
İkindi 15:06
Akşam 17:27
Yatsı 18:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@