Kadem, Gençlerle Bir Araya Geldi

Kadın ve Demokrasi (KADEM) Antalya İl Temsilciliği’nin düzenlediği ‘Gençler kahvaltıda buluşuyor’ etkinliğinde yaklaşık 300 üniversiteli genç bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdi.KADEM Antalya İl Temsilciliği’nin Gençlik...

Kadem, Gençlerle Bir Araya Geldi
banner230
Kadın ve Demokrasi (KADEM) Antalya İl Temsilciliği’nin düzenlediği ‘Gençler kahvaltıda buluşuyor’ etkinliğinde yaklaşık 300 üniversiteli genç bir araya gelerek birlik beraberlik mesajı verdi.
KADEM Antalya İl Temsilciliği’nin Gençlik Komisyonu tarafından Denizim Park’ta düzenlenen ‘Gençler kahvaltıda buluşuyor’ etkinliğine AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, sivil toplum kuruluşlarının gençlik birimleri ve yaklaşık 300 üniversite öğrencisi katıldı. KADEM Antalya İl Temsilcisi Zeynep Ayşe Taş, gençliğin milletin geleceği açısından önemli bir değer olduğunu vurguladı. İlk kez gençlere yönelik bir organizasyon yaptıklarını dile getiren Taş, “Bizlerle yeni tanışmış olan ve bu gün aramıza katılan değerli gençlerimize ayrıca hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum. Bugün burada buluşmamızın esas amacı gençlerimizin KADEM çatısı altında birbirleriyle tanışması ve kaynaşmasıdır. İnanıyorum ki, hep birlikte Antalya’da kadın ve demokrasi adına çok güzel projelere imza atacağız. Gençlerin bir araya gelip beraber projeler yapmalarının çok önemli olduğunu düşünüyoruz. İlk olarak gerçekleştirdiğimiz bu kahvaltıyı daha da genişleterek büyüteceğiz” dedi.
Antalya Milletvekili Gökçen Enç, böyle bir etkinlikle gençleri biraraya getirdiği için KADEM’e teşekkür etti.
Kahvaltı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.
YORUM EKLE