AK Parti Adayı Koca Seçim Çalışmalarını Bolvadin İlçesinde Sürdü

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Mehmet Koca, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Bolvadin ilçesinde mahalle muhtarları ile kahvaltı da bir araya geldi.Koca, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını Bolvadin ilçesinde...

AK Parti Adayı Koca Seçim Çalışmalarını Bolvadin İlçesinde Sürdü
banner230
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Mehmet Koca, seçim çalışmaları kapsamında memleketi Bolvadin ilçesinde mahalle muhtarları ile kahvaltı da bir araya geldi.
Koca, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını Bolvadin ilçesinde sürdürdü. İlk olarak Bolvadin’deki köy ve mahalle muhtarları ile kahvaltı da buluşan Milletvekili adayı Koca, muhtarların özlük haklarındaki değişiklikten bahsetti. Muhtarların 690 TL olan maaşlarının 875 TL’ye AK Parti hükümetleri tarafından yükseltildiğini ifade eden Koca, “Muhtarlarımızın özlük haklarında büyük bir değişim sağlandı. Uzun bir süre üzerinde çalışılan muhtarların özlük hakları konusu hükümetimiz tarafından karara bağlandı. 460 TL maaş alan muhtarlarımız şuanda 875 TL maaş alıyor. Yaklaşık olarak yüzde 90 oranında maaşlarda bir artış sağlandı. Yapılan bu düzenleme ile muhtarlarımız rahat bir nefes aldı” dedi.
Muhtarlarla toplantısının ardından ilçe merkezinde esnafları ve pazar yerini dolaşan Milletvekili adayı Mehmet Koca, esnaflara hayırlı işler diledi. Çarşı esnafının taleplerini alan Koca, “Hükümetlerimiz esnaf ve sanatkarının yanında oldu. Allah’ın izni ile bundan sonrada yanında olacak” dedi. Esnafların ardından ilçeye kurulan pazar yerini dolaşan Koca, vatandaşların büyük teveccühü ile karşılaştı. Pazarcıların taleplerini alan Koca, AK Parti hükümetleri döneminde esnaf ve sanatkara yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti.
YORUM EKLE