Vali Mahmut Demirtaş’tan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ve Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile birlikte Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Kemal Mermer’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti...

Vali Mahmut Demirtaş’tan Şehit Ailesine Taziye Ziyareti
banner230
Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ve Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu ile birlikte Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Kemal Mermer’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın ve Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Hakkari’nin Yüksekova ilçesine bağlı iki kara tepe bölgesinde katıldığı bir operasyonda yıldırım düşmesi sonucu şehit olan 22 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Kemal Mermer’in Zey Köyüne bağlı Küçük Oluklu Mezrasında yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Vali Mahmut Demirtaş ve beraberindeki heyeti köy girişinde şehidin yakınları karşıladı. Kur-an okunarak dua edilen taziye ziyaretinde, Vali Mahmut Demirtaş, acılı baba Kemal Mermer’e ve şehidin yakınlarına başsağlığında bulunarak sabır diledi.
YORUM EKLE