TÜMŞAD’dan Vali Erin’e hayırlı olsun ziyareti

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Valiliği görevine atanan Vali Abdullah Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.Karşılıklı...

TÜMŞAD’dan Vali Erin’e hayırlı olsun ziyareti
banner230
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ve yönetim kurulu üyeleri, Adıyaman Valiliği görevine atanan Vali Abdullah Erin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Erin’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, dernek olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Abdullah Erin, “Devlet olarak her zaman şehit ailelerimizin yanında olacağız. Bugün sahip olduğumuz her şeyi şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz. Şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz başımızın tacıdır. Şehitlerimizin geride kalanları devletimizin en kutsal emanetleridir. Şehit ailelerimize 24 saat kapımızda gönlümüzde açık olacaktır. Bu vesile ile kutsal vatan topraklarını canları pahasına koruyarak şehitlik onuruna erişen aziz şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyor, kahraman gazilerimize de sağlık ve sıhhat diliyorum” dedi.
Ziyaret sonunda, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şube Başkanı Hacı Erdengi, Vali Abdullah Erin’e Türk Bayrağı ile derneğin flamasını takdim etti.
YORUM EKLE