Karadere Köyü’nde Asfalt Ve Parke Çalışması Başlatıldı

Zonguldak Merkez ilçeye bağlı Karadere Köyü’nde asfalt ve parke çalışması başlatıldı.Zonguldak Merkez ilçeye bağlı Karadere Köyü Muhtarı Salih Güncan, özel idare tarafından köyünde asfalt ve parke yapım çalışması başlatıldığını...

ZONGULDAK 30.07.2015, 16:03
Karadere Köyü’nde Asfalt Ve Parke Çalışması Başlatıldı
banner230
Zonguldak Merkez ilçeye bağlı Karadere Köyü’nde asfalt ve parke çalışması başlatıldı.
Zonguldak Merkez ilçeye bağlı Karadere Köyü Muhtarı Salih Güncan, özel idare tarafından köyünde asfalt ve parke yapım çalışması başlatıldığını ifade etti. Bir süre önce başlayan çalışmaların iki koldan birden devam ettiğini ifade eden Karadere Köyü Muhtarı Salih Güncan “Bizim hem köyümüze ana giriş yolu hem de köy içi yollarımız çok bozuktu. Yıllardır da bakım yapılmamıştı. Zonguldak Valiliğimiz il özel idaresi tarafından köyümüz programa alınarak hem asfaltlama hem de parke çalışması başlatıldı. Parke çalışmalarına köyümüzdeki vatandaşlarımızda yardım ediyor. Ben bu çalışmaların yapılmasına vesile olan başta Zonguldak Valimiz Ali Kaban Bey olmak üzere, özel idare yetkililerine, il genel meclisi üyelerimize ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Karadere Köyü Muhtarı Salih Zonguldak Karadere Köyü Muhtarı Salih Güncan, köydeki diğer eksiklerin giderilmesi içinde girişimlerinin devam ettiğini, sorunların el birliği ile çözüleceğini ifade etti.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@